Cutter S/Steel Tulip Cutter Set 2 (Ea)
SKU: HA7023BRAND: Shapez
Approx Overall Size 45 x 25mm
(HA7023)
| SKU | HA7023 |
| Brand | Shapez |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA7013
Cutter S/Steel Phalaenopsis Orchid Large 3 (Ea)
$8.73
SKU: HA7502
Cutter S/Steel Angel/Fairy (Ea)
$3.78
SKU: HA7001
Cutter S/Steel Calyx Med No.2 35mm (Ea)
$3.78
SKU: HA7014
Cutter S/Steel Daisy Everlasting large (Ea)
$3.78
SKU: HA5052
Cutter Snow Flake Set of 5
$13.69