Cutter S/Steel Butterfly Small (Ea)
SKU: HA7501BRAND: Shapez
(HA7501)
| SKU | HA7501 |
| Barcode # | 9341625002323 |
| Brand | Shapez |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA7011
Cutter S/Steel Orchids No 2 Medium (Ea)
$6.22
SKU: HA7500
Cutter S/Steel Teddy Bear Sitting (Ea)
$3.47
SKU: HA7023
Cutter S/Steel Tulip Cutter Set 2 (Ea)
$4.05
SKU: HA7013
Cutter S/Steel Phalaenopsis Orchid Large 3 (Ea)
$8.73
SKU: HA7014
Cutter S/Steel Daisy Everlasting large (Ea)
$3.78