Cutter S/Steel Formal Rose Petal set 4 (Ea)
SKU: HA7003BRAND: Shapez
(HA7003)
| SKU | HA7003 |
| Barcode # | 9341625002132 |
| Brand | Shapez |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3041H
Cachous 4mm Silver Hangsell (50g)
$3.75
SKU: CON-7X7X4-500
7x7x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$66.00
SKU: CB6S1416
6mm MDF Board Silver Rectangle 14x16"
$6.19
More From This Category
SKU: HA7011
Cutter S/Steel Orchids No 2 Medium (Ea)
$6.22
SKU: HA7009
Cutter S/Steel Blossom (Ea)
$3.94
SKU: FF-COFPOT
Coffee Pot Cutter 9cm x 11cm
$4.95
SKU: FF-DGFLY
Dragon Fly Cutter 9cm x 6cm
$4.95
SKU: HA7015
Cutter S/Steel Arum Lily Set 3 (Ea)
$6.84
SKU: HA7018
Cutter S/Steel Oriental Lily (Ea)
$6.06
SKU: HA7023
Cutter S/Steel Tulip Cutter Set 2 (Ea)
$4.05
SKU: HA7013
Cutter S/Steel Phalaenopsis Orchid Large 3 (Ea)
$8.73