Cutter S/Steel Catteleya Orchid No.2 Med (Ea)
SKU: HA7012BRAND: Shapez
(HA7012)
| SKU | HA7012 |
| Barcode # | 9341625002224 |
| Brand | Shapez |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA5052
Cutter Snow Flake Set of 5
$13.69
SKU: HA-937750
Rainbow Cookie Cutter
$3.50
SKU: HA-C527
Cutter S/Steel Orchid Cymbidium Large #3
$5.85
SKU: HA7006
Cutter S/Steel Heart No 2 (Ea)
$2.21
SKU: HA7014
Cutter S/Steel Daisy Everlasting large (Ea)
$3.78
SKU: HA-937682
Palm Tree Cookie Cutter
$3.50
SKU: HA8210
Cutter Large Number 100mm
$44.55