Star Cutter 10cm x 8cm
SKU: FF-STARBRAND: Statewide Food Distributors
(FF-STAR)
| SKU | FF-STAR |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000160000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA-937651
Popsicle Ice Block Cookie Cutter
$3.70
SKU: HA7003
Cutter S/Steel Formal Rose Petal set 4 (Ea)
$6.93
SKU: HA7502
Cutter S/Steel Angel/Fairy (Ea)
$3.78
SKU: HA-C527
Cutter S/Steel Orchid Cymbidium Large #3
$5.85
SKU: HA7018
Cutter S/Steel Oriental Lily (Ea)
$6.06
SKU: HA7017
Cutter S/Steel Water Lily Leaves Set 3 (Ea)
$5.66
SKU: HA7015
Cutter S/Steel Arum Lily Set 3 (Ea)
$6.84