Cutter S/Steel Oriental Lily (Ea)
SKU: HA7018BRAND: Shapez
(HA7018)
| SKU | HA7018 |
| Barcode # | 9341625002286 |
| Brand | Shapez |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA7014
Cutter S/Steel Daisy Everlasting large (Ea)
$3.78
SKU: HA7023
Cutter S/Steel Tulip Cutter Set 2 (Ea)
$4.05
SKU: HA5052
Cutter Snow Flake Set of 5
$13.69
SKU: HA-937651
Popsicle Ice Block Cookie Cutter
$3.70
SKU: HA7015
Cutter S/Steel Arum Lily Set 3 (Ea)
$6.84
SKU: HA7013
Cutter S/Steel Phalaenopsis Orchid Large 3 (Ea)
$8.73
SKU: FF-ORCHD
Orchid Cutter 9cm x 9cm
$4.95
SKU: HA7000
Cutter S/Steel Calyx Tiny Cutter (Ea)
$3.15