Cutter S/Steel Hearts Cutter Set 3 Medium (Ea)
SKU: HA7008BRAND: Shapez
Set of 3 Heart Cutters
Sizes:
35mm wide x 35mm high
29mm wide x 31mm high
24mm wide x 25mm high
(HA7008)
| SKU | HA7008 |
| Barcode # | 9341625002187 |
| Brand | Shapez |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA8210
Cutter Large Number 100mm
$44.55
SKU: HA-937866
Pineapple Cookie Cutter
$2.75
SKU: HA7502
Cutter S/Steel Angel/Fairy (Ea)
$3.78
SKU: HA7006
Cutter S/Steel Heart No 2 (Ea)
$2.21
SKU: HA7005
Cutter S/Steel Funky Hearts Set 4 (Ea)
$7.79
SKU: HA-937750
Rainbow Cookie Cutter
$3.50
SKU: HA7013
Cutter S/Steel Phalaenopsis Orchid Large 3 (Ea)
$8.73