Flamingo Cookie Cutter
SKU: HA-8056BRAND: Cake Craft Australia
Size approx.: 10.5cm x 5.0cm
(HA-8056)
| SKU | HA-8056 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA7012
Cutter S/Steel Catteleya Orchid No.2 Med (Ea)
$7.09
SKU: HA7022
Cutter S/Steel Carnation/Chicken Feet Small Cutte
$2.13
SKU: HA-C527
Cutter S/Steel Orchid Cymbidium Large #3
$5.85
SKU: HA7003
Cutter S/Steel Formal Rose Petal set 4 (Ea)
$6.93
SKU: HA-937682
Palm Tree Cookie Cutter
$3.50