Cutter S/Steel Calyx Med No.2 35mm (Ea)
SKU: HA7001BRAND: Shapez
(HA7001)
| SKU | HA7001 |
| Barcode # | 9341625002118 |
| Brand | Shapez |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA7012
Cutter S/Steel Catteleya Orchid No.2 Med (Ea)
$7.09
SKU: HA7009
Cutter S/Steel Blossom (Ea)
$3.94
SKU: HA7500
Cutter S/Steel Teddy Bear Sitting (Ea)
$3.47
SKU: HA-937750
Rainbow Cookie Cutter
$3.50
SKU: HA5052
Cutter Snow Flake Set of 5
$13.69