Cutter Stainless Steel Blossom Set 3 (Ea)
SKU: HA7010BRAND: Shapez
(HA7010)
| SKU | HA7010 |
| Barcode # | 9341625002200 |
| Brand | Shapez |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA-937705
Mini Cat Cookie Cutter
$3.50
SKU: HA7018
Cutter S/Steel Oriental Lily (Ea)
$6.06
SKU: HA8210
Cutter Large Number 100mm
$44.55
SKU: HA7006
Cutter S/Steel Heart No 2 (Ea)
$2.21
SKU: HA7023
Cutter S/Steel Tulip Cutter Set 2 (Ea)
$4.05
SKU: HA7022
Cutter S/Steel Carnation/Chicken Feet Small Cutte
$2.13