Cutter S/Steel Baby Bib Small (Ea)
SKU: HA7503BRAND: Shapez
(HA7503)
| SKU | HA7503 |
| Barcode # | 9341625002347 |
| Brand | Shapez |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CB4-SR06
4mm MDF Board Silver Round 06"
$1.55
SKU: CCBOX24-P
24 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $3.50
SKU: CCBOX4-LG
4 Hole Cupcake Box 180x180x100mm Large WHITE
More From This Category
SKU: BSB00213
Baby Shower Box White & Pink (10)
$4.45
SKU: BBP02312
Baby Carriage Pink (10pce)
$4.45
SKU: BBB02412
Baby Carriage Blue (10pce)
$4.45
SKU: PC-750PBLUE
Patty Pan Confeta 750 Pastel Blue (500)
$24.20
SKU: ED3498
White Cross 33mm (120)
$37.85
SKU: PC-408PBLUE
Patty Pan Confeta 408 Pastel Blue (500)
$18.00
SKU: BG-PC500PB
Standard #550 Pastel Blue Foil Baking Cup (50pk)
$3.75