Cutter S/Steel Heart No 2 (Ea)
SKU: HA7006BRAND: Shapez
Stainless Steel Heart Cutter
Approx 35mm high x 35mm wide
(HA7006)
| SKU | HA7006 |
| Barcode # | 9341625002163 |
| Brand | Shapez |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: HA7008
Cutter S/Steel Hearts Cutter Set 3 Medium (Ea)
$6.22
SKU: HA7503
Cutter S/Steel Baby Bib Small (Ea)
$4.56
SKU: HA4023
Cupcake and Cookie Textured Tops Whimsy Bloom
$9.86
SKU: CCBOX24-P
24 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $3.50
SKU: CCBOX4-LG
4 Hole Cupcake Box 180x180x100mm Large WHITE
SKU: SP-ALPHAEMB
Alphabet & Number Embosser Set 5mm | SPRINKS
$12.95
More From This Category
SKU: HA7011
Cutter S/Steel Orchids No 2 Medium (Ea)
$6.22
SKU: FF-GIFT
Gift Cutter 7.5cm x 10cm
$4.95
SKU: HA5052
Cutter Snow Flake Set of 5
$13.69
SKU: HA7014
Cutter S/Steel Daisy Everlasting large (Ea)
$3.78
SKU: FF-STAR
Star Cutter 10cm x 8cm
$4.95
SKU: HA8210
Cutter Large Number 100mm
$44.55
SKU: HA7503
Cutter S/Steel Baby Bib Small (Ea)
$4.56
SKU: FF-DGFLY
Dragon Fly Cutter 9cm x 6cm
$4.95