Stencil Five Scroll Set
SKU: HA9140BRAND: Designer Stencils
This is a very versatile set of five different scrolls. The measurements are as follows:
- (A) 1.8"H x 2.75"W
- (B) 3.25"H x 5.6"W
- (C) 3.2"H x 5"W
- (D) 3.2"H x 5.2"W
- (E) 3.4"H x 4.9"W
The stencils are cut on 10 mil durable food grade plastic.
(HA9140)
| SKU | HA9140 |
| Barcode # | 9341625003009 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EA-ST-FSPIRAL
Fireworks Spiral Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-ACOW
Animal Cow Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-AZEBRA
Animal Zebra Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-JEWEL
Grande Jewel Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-GRSCALES
Grande Scales Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-JGINGER
Jolly Gingerbread Stencil
$8.75
SKU: HA1090
Stencil Hibiscus ROUND Top 8 inch
$10.08
SKU: HA9210
Stencil Small Monogram Set
$19.80