Stencil Shell Variety Side
SKU: HA8130BRAND: Designer Stencils
(HA8130)
| SKU | HA8130 |
| Barcode # | 9341625002781 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EA-ST-RAINHTS
Rainbow Hearts Stencil
$8.55
SKU: HA1090
Stencil Hibiscus ROUND Top 8 inch
$10.08
SKU: HA9080
Stencil Beach Cupcakes Set Large
$7.82
SKU: HA9250
Stencil Flower Sprays
$7.78
SKU: EA-ST-ARCHES
Grande Arches Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-RAINPLK
Rainbow Polka Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-HEARTSM
Hearts Mini Stencil
$8.55
SKU: HA9280
Stencil Baby Face Set Large
$10.40