Baby Assortment Blue (Box 240)
SKU: ED3151BRAND: SFD Sugar Decorations
240 Assorted Baby Items consisting of:
40 x Baby Faces
40 x Prams
40 x Bibs
40 x Rattles
40 x Baby Bottles
40 x Booties
All approx 25 mm high
(ED3151)
| SKU | ED3151 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.5150kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002560000m3 |
| Unit Of Measure | Bx240 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BBW02112
Baby Carriage White (10pce)
$4.45
SKU: ED3233
Rose Spray White Mini 50mm (Box 20)
$30.80
SKU: ONDCROSS
Bling Diamante 5cm Cross
$5.95
SKU: ED3150
Baby Assortment Pink (Box 240)
$57.65
SKU: BG-PC500PP
Standard #550 Pastel Pink Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: ED3499
White Cross Maltese 33mm (120)
$35.55
SKU: BSB00213
Baby Shower Box White & Pink (10)
$4.45
SKU: PC-408PBLUE
Patty Pan Confeta 408 Pastel Blue (500)
$18.00