Sitting Bears Blue (60 pcs)
SKU: ED3287BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3287)
| SKU | ED3287 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.2200kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.003456000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BSB00113
Baby Shower Box White & Blue (10)
$4.45
SKU: BG-PC500PB
Standard #550 Pastel Blue Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: BBW02112
Baby Carriage White (10pce)
$4.45
SKU: PC-408PBLUE
Patty Pan Confeta 408 Pastel Blue (500)
$18.00
SKU: ED3499
White Cross Maltese 33mm (120)
$35.55
SKU: PC-750PBLUE
Patty Pan Confeta 750 Pastel Blue (500)
$24.20
SKU: BG-PC500PP
Standard #550 Pastel Pink Foil Baking Cup (50pk)
$3.75