Scraper Semicircular 15cm Stainless Steel
SKU: LS3406BRAND: Loyal Bakeware
STAINLESS STEEL SEMICIRCULAR CUTTER
- Ergonomic round handle for excellent grip
- Semicircular blade ideal for cutting dough
- Stainless Steel
(LS3406)
| SKU | LS3406 |
| Barcode # | 9341671003190 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.0150kg |
| Shipping Width | 0.012m |
| Shipping Height | 0.003m |
| Shipping Length | 0.015m |
| Shipping Cubic | 0.000001000m3 |
| Unit Of Measure | Tub |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: LBTO4RP
Flower Balling Tools Stainless Steel - Set of 4
$8.95
SKU: ED3237
Poinsettia Spray (Box 10pcs)
$84.65
SKU: LO-LFG24RP
SUNRISE Floral Wire 24g Green (50pcs)
$4.45
More From This Category
SKU: CC558918
Buttercream Comb PLEATS 10 Inch
$16.45
SKU: SCC-101533
Buttercream Comb STRAIGHT EDGE 10 Inch
$17.25
SKU: CC558925
Buttercream Comb COLONIAL 10 Inch
$16.45
SKU: LO-LS090RP
Loyal Rectangle Fondant Smoother
$5.90
SKU: LO-LSS1446
Loyal Triangle Comb Metal Scraper
$2.95
SKU: HA6034
Loyal Rect Scraper Leveller 138 x 98mm Ea
$1.35
SKU: CC558901
Buttercream Comb THIN STRIPES 10 Inch
$16.45
SKU: SCC-101526
Buttercream Comb STRAIGHT EDGE 8 Inch
$15.95