Buttercream Comb STRAIGHT EDGE 6 Inch
SKU: SCC-101519BRAND: Cake Craft Australia
Cakecraft Buttercream Comb Straight Edge 6"
Stainless Steel
(SCC-101519)
| SKU | SCC-101519 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SCC-101489
Buttercream Comb FLOWER POT 6 Inch
$15.40
SKU: LO-LS3420
Sharp Edge Scraper Set - 2pc
$15.20
SKU: SCC-101533
Buttercream Comb STRAIGHT EDGE 10 Inch
$17.25
SKU: CC558925
Buttercream Comb COLONIAL 10 Inch
$16.45
SKU: SP-SCRXLG
Sprinks Icing Scraper - 300 x 80mm XTRA LARGE
$19.95
SKU: SCC-101526
Buttercream Comb STRAIGHT EDGE 8 Inch
$15.95
SKU: HA6035
Loyal Scraper Leveller Edge/Grip 220 x 130mm Ea
$3.25
SKU: CC557836
Buttercream Comb Set 3 Piece
$10.90