Buttercream Comb STRAIGHT EDGE 10 Inch
SKU: SCC-101533BRAND: Cake Craft Australia
Cakecraft Buttercream Comb Straight Edge 10"
Stainless Steel
(SCC-101533)
| SKU | SCC-101533 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SP-SCRXLG
Sprinks Icing Scraper - 300 x 80mm XTRA LARGE
$19.95
SKU: 01MO770
Fondant Smoother Round Edge Small
$6.85
SKU: LO-LSS18
Loyal Bench Scraper 18x10CM
$27.50
SKU: SCC-101489
Buttercream Comb FLOWER POT 6 Inch
$15.40
SKU: LS3408
Scraper Long Edge 28cm Stainless Steel
$12.35
SKU: CC558901
Buttercream Comb THIN STRIPES 10 Inch
$16.45
SKU: CC558925
Buttercream Comb COLONIAL 10 Inch
$16.45
SKU: CC558932
Buttercream Comb CURVES10 Inch
$16.45