Fondant Smoother Round Edge Small
SKU: 01MO770BRAND: Mondo
The ultimate tool for smoothing & shaping fondant
(01MO770)
| SKU | 01MO770 |
| Barcode # | 9342856003745 |
| Brand | Mondo |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000720000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: LBTO4RP
Flower Balling Tools Stainless Steel - Set of 4
$8.95
SKU: ED3237
Poinsettia Spray (Box 10pcs)
$84.65
SKU: LO-LFG24RP
SUNRISE Floral Wire 24g Green (50pcs)
$4.45
More From This Category
SKU: CC558918
Buttercream Comb PLEATS 10 Inch
$16.45
SKU: CC558925
Buttercream Comb COLONIAL 10 Inch
$16.45
SKU: SP-SCRXLG
Sprinks Icing Scraper - 300 x 80mm XTRA LARGE
$19.95
SKU: LO-LS3420
Sharp Edge Scraper Set - 2pc
$15.20
SKU: LO-LSS1446
Loyal Triangle Comb Metal Scraper
$2.95
SKU: SP-SCRLGE
Sprinks Icing Scraper - 230 x 80mm LARGE
$15.50
SKU: LO-LS090RP
Loyal Rectangle Fondant Smoother
$5.90
SKU: HA6035
Loyal Scraper Leveller Edge/Grip 220 x 130mm Ea
$3.25