Loyal Triangle Comb Metal Scraper
SKU: LO-LSS1446BRAND: Loyal Bakeware
- Suitable for all food contact applications
- Made of aluminium
- A quick and easy way to decorate cakes and pastries
(LO-LSS1446)
| SKU | LO-LSS1446 |
| Barcode # | 9341671008522 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.0450kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000050000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA6034
Loyal Rect Scraper Leveller 138 x 98mm Ea
$1.35
SKU: HA6035
Loyal Scraper Leveller Edge/Grip 220 x 130mm Ea
$3.25
SKU: BG-GGS230
Ganache Super Scraper - 230 x 80mm LARGE
$15.50
SKU: CC558932
Buttercream Comb CURVES10 Inch
$16.45
SKU: LS3406
Scraper Semicircular 15cm Stainless Steel
$5.85
SKU: LO-LS3420
Sharp Edge Scraper Set - 2pc
$15.20
SKU: LO-LSS18
Loyal Bench Scraper 18x10CM
$27.50
SKU: CC558901
Buttercream Comb THIN STRIPES 10 Inch
$16.45