Fish Scale Silicone Mould 16cm x 11cm
SKU: SC941306BRAND: Cake Craft Australia
Superior Silicone Mould approximate size 16cm wide x 11cm high
Care Instructions: Wash in warn soapy water and wipe dry
(SC941306)
| SKU | SC941306 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000176000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: KSCE0126
Katy Sue MINI JUNGLE LEAVES Silicone Mould
$16.95
SKU: SM174133
Silicone Mat Reindeer Christmas
$11.50
SKU: SC941214
Sequins Shapes Silicone Mould 18.5cm x 11cm
$14.95
SKU: UBSC960994
Under The Sea Silicon Moulds
$8.50
SKU: USSC961045
Petite Shells Silicone Mould
$9.00
SKU: CK-91-211
Christmas Assortment Flexible Mould
$10.00
SKU: LP44400RP
Silicone Baking Mat 400 x 300mm - Loyal Prep & Bak
$19.95
SKU: LO-MDP050
Dariole Mould - 125ml (Box of 50)
$23.35