3D Geo Hearts (6) Mini Silicone Mould
SKU: MCM-947476BRAND: Cake Craft Australia
Each heart is approx 6.5cm x 6.5cm
Superior Silicone Mould
Each heart is approx 6.5cm x 6.5cm
Care Instructions: Wash in warm soapy water and wipe dry
(MCM-947476)
| SKU | MCM-947476 |
| Barcode # | 9320557947476 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SC941146
Pansy Silicone Mould
$24.95
SKU: BNCED3732
Assorted Star Silicon Mould
$9.00
SKU: VAD-BRGIRON
Bridgeport Irongate Mould by Vintage Art Decor
$33.00
SKU: VAD-LOWLATT
Lowell Lattice Mould by Vintage Art Decor
$33.00
SKU: BNCES4403
Assorted Leaf Silicone Mould
$10.00
SKU: SM00C13
Silicone Mat Snowflakes XL
$27.00
SKU: KSCA0054
Katy Sue MINIATURE CHRISTMAS TREES
$16.95
SKU: BG-3812
Baby Sleeping Mould Small
$6.95