Silicone Mould Gingerbread Men
SKU: UBSCSFM1044BRAND: Cake Craft Australia
This silicone mould is Oven Safe up to 230 degrees celcius.
Approx. Size: 12cm x 19cm x 1cm
(UBSCSFM1044)
| SKU | UBSCSFM1044 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.000462000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: KSCE0043
Katy Sue WINGS Silicone Mould
$19.95
SKU: KSCE0112
Katy Sue PRESENTS Silicone Mould
$25.00
SKU: LO-ARL5030
Acetate Food Wrap Ribbon 50mm x 30M Roll
$10.50
SKU: SM00C2
Silicone Mould Baby Hands
$12.42
SKU: USSC961045
Petite Shells Silicone Mould
$9.00
SKU: SC941276
Christmas Snowflake Silicone Mould 36cm x 12cm
$19.95
SKU: SC941214
Sequins Shapes Silicone Mould 18.5cm x 11cm
$14.95
SKU: SC-EGGBUNNY
Easter Bunny and Egg Mould
$6.60