Rose Silicone Mould 37cm x 11cm
SKU: SC941269BRAND: Cake Craft Australia
Superior Silicone Mould approximate size 37cm wide x 11cm high
Care Instructions: Wash in warn soapy water and wipe dry
(SC941269)
| SKU | SC941269 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000407000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: KSCE0043
Katy Sue WINGS Silicone Mould
$19.95
SKU: KSCA0016
Katy Sue MINIATURE MUSIC SET Silicone Mould
$21.75
SKU: LO-ARL5030
Acetate Food Wrap Ribbon 50mm x 30M Roll
$10.50
SKU: SM174146
Christmas Trees Silicone Mould
$8.95
SKU: LO-MTAR40ROLL
Acetate Food Wrap Ribbon 40mm x 300m Roll
$56.70
SKU: VAD-KINGMED
Kingsbury Medallion Mould by Vintage Art Decor
$33.00
SKU: SC-EGGBUNNY
Easter Bunny and Egg Mould
$6.60
SKU: KSCE0050
Katy Sue ROSE LEAVES Silicone Mould
$19.95