Sequins Shapes Silicone Mould 18.5cm x 11cm
SKU: SC941214BRAND: Cake Craft Australia
Superior Silicone Mould approximate size 18.5cm wide x 11cm high
Care Instructions: Wash in warn soapy water and wipe dry
(SC941214)
| SKU | SC941214 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000209000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SC941306
Fish Scale Silicone Mould 16cm x 11cm
$14.95
SKU: SC941238
Pearl Silicone Mould 18.5cm x 11cm
$14.95
SKU: SM00C30
Silicone Mat Batman Mask
$14.73
SKU: KSCE0076
Katy Sue UNICORN EARS HORN & LASHES
$16.95
SKU: LO-MTAR40
Acetate Food Wrap Ribbon 40mm per metre
$0.47
SKU: CK-91211
CK Christmas Assortment Mould
$11.95
SKU: LO-LP0105RP
Loyal Popsicle Mould Kit - 2 Moulds +50 Sticks
$16.95
SKU: UBSC960994
Under The Sea Silicon Moulds
$8.50