Flower Silicone Mould 19cm x 11cm
SKU: SC941252BRAND: Cake Craft Australia
Superior Silicone Mould approximate size 19cm wide x 11cm high
Care Instructions: Wash in warn soapy water and wipe dry
(SC941252)
| SKU | SC941252 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000209000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SM174171
Silicone Mat Prancing Reindeer
$14.50
SKU: CK-91211
CK Christmas Assortment Mould
$11.95
SKU: MCM-12
3D Geo Hearts (8) Silicone Mould
$21.90
SKU: KSCA0054
Katy Sue MINIATURE CHRISTMAS TREES
$16.95
SKU: LO-MTAR40ROLL
Acetate Food Wrap Ribbon 40mm x 300m Roll
$56.70
SKU: USBC-CM4300
Flamingo Silicone Mould
$3.50
SKU: KSCA0016
Katy Sue MINIATURE MUSIC SET Silicone Mould
$21.75
SKU: SC941276
Christmas Snowflake Silicone Mould 36cm x 12cm
$19.95