Pearl Silicone Mould 18.5cm x 11cm
SKU: SC941238BRAND: Cake Craft Australia
Superior Silicone Mould approximate size 18.5cm wide x 11cm high
Care Instructions: Wash in warn soapy water and wipe dry
(SC941238)
| SKU | SC941238 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000209000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LO-LP4448MAC
Loyal Macaron Mat - 48 Macarons
$12.45
SKU: SM174146
Christmas Trees Silicone Mould
$8.95
SKU: LO-MTAR50ROLL
Acetate Food Wrap Ribbon 50mm x 300m Roll
$61.95
SKU: USBC-CM4300
Flamingo Silicone Mould
$3.50
SKU: KSDM2
Katy Sue SNOWFLAKES Silicone Mould
$19.95
SKU: SC941283
Square Bubble Silicone Mould 18.5cm x 11cm
$14.95
SKU: LO-MTAR60ROLL
Acetate Food Wrap Ribbon 60mm x 300m Roll
$77.70
SKU: LO-MTAR60
Acetate Food Wrap Ribbon 60mm per metre
$0.63