Silicone Mould Baby Hands
SKU: SM00C2BRAND: Lemon Tree
Superior Silicone Moulds from Sweetlicious Me.
- Simple to Use
- 100% Food Grade
- Non -Stick
- Odourless
- Soft and Flexible
- Will not Rip or Tear
- Can be used with Gumpaste, Fondant or Sugarpaste
Wash in warn soapy water and wipe dry
(SM00C2)
| SKU | SM00C2 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.000384000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SM174146
Christmas Trees Silicone Mould
$8.95
SKU: MCM-947506
3D Geo Heart Extra Large Silicone Mould
$11.95
SKU: LP44585RP
Silicone Baking Mat 585 x 385mm - Loyal Prep & Bak
$30.45
SKU: SM174133
Silicone Mat Reindeer Christmas
$11.50
SKU: LO-MDP050
Dariole Mould - 125ml (Box of 50)
$23.35
SKU: KSNLC022
Katy Sue SMALL ANTLERS Silicone Mould
$19.95
SKU: LO-LP4448MAC
Loyal Macaron Mat - 48 Macarons
$12.45
SKU: SM174132
Silicone Mould Christmas Icons
$9.50