Flamingo Silicone Mould
SKU: USBC-CM4300BRAND: Cake Craft Australia
Size approx.: 7.5cm x 4.5cm
(USBC-CM4300)
| SKU | USBC-CM4300 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SC941146
Pansy Silicone Mould
$24.95
SKU: BNCED3732
Assorted Star Silicon Mould
$9.00
SKU: VAD-BRGIRON
Bridgeport Irongate Mould by Vintage Art Decor
$33.00
SKU: VAD-LOWLATT
Lowell Lattice Mould by Vintage Art Decor
$33.00
SKU: BNCES4403
Assorted Leaf Silicone Mould
$10.00
SKU: SM00C13
Silicone Mat Snowflakes XL
$27.00
SKU: KSCA0054
Katy Sue MINIATURE CHRISTMAS TREES
$16.95
SKU: BG-3812
Baby Sleeping Mould Small
$6.95