Christmas Snowflake Silicone Mould 36cm x 12cm
SKU: SC941276BRAND: Cake Craft Australia
Superior Silicone Mould approximate size 36cm wide x 12cm high
Care Instructions: Wash in warn soapy water and wipe dry
(SC941276)
| SKU | SC941276 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000432000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CB4B1216
4mm MDF Board Black Rectangle 12x16
$4.39
SKU: ED3066H
Cachous 4mm Ivory Pearl HS 50g
$3.35
SKU: PA4272SK
12 Long Macaron Box- Large Macarons - Kraft Brown
More From This Category
SKU: ED-SNMAN40
Snowman Decoration 40mm (Box 96)
$37.00
SKU: EA-ST-CANDYC
Candy Cane Scattered Stencil
$8.75
SKU: BG-SC-GDEER
Diamante Reindeer GOLD
$7.95
SKU: FL2110
Cupcake Wrapper Pearl Red Christmas Trees (12)
$4.46
SKU: ED3499
White Cross Maltese 33mm (120)
$35.55
SKU: ED3022H
Non Pareils Mauve (50g) Hangsell
$2.95
SKU: EA-ST-JGINGER
Jolly Gingerbread Stencil
$8.75
SKU: SFD2119010WH
Grosgrain Satin Merry Christmas Tree White & Red
$9.50