Ribbon Satin Merry Christmas Mistletoe White Pink (15mmx20m)
SKU: SFD2119115BPBRAND: Lemon Tree
This ribbon will be perfect for all your small to medium gift giving this Christmas.Use this ribbon to create mini bows, to add finishing touches to your bouquets, wrapped gifts, puddings and other Christmas treats. Alternatively, use this ribbon to hang ornaments from the tree, or for festive crafts and hair accessories.
Sold individually, this ribbon measures 15mm wide and 20m in length.
(SFD2119115BP)
| SKU | SFD2119115BP |
| Barcode # | 9332030545703 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
More From This Category
SKU: SFD2119112RE
Ribbon Satin Merry Xmas Trees & Gingerbread Red (1
$9.50
SKU: IN382201-I
Bakels Fruit Cake Mix 15kg *Special Order
$145.00
SKU: SFD2119115RE
Ribbon Satin Merry Christmas Mistletoe White Red (
$8.50
SKU: FL2105
Cupcake Wrapper Pearl Green Christmas (12)
$4.46
SKU: SFD2119112PI
Ribbon Satin Merry Xmas Trees & Gingerbread Pink
$9.50
SKU: ONDMCROSS
Bling Diamante 8cm Maltese Cross
$8.25
SKU: BG-SC-GXMAS
Diamante Christmas Tree GOLD
$7.95
SKU: SFD2119010WH
Grosgrain Satin Merry Christmas Tree White & Red
$9.50