Lollipop Sticks Christmas Mix 150mm
SKU: HA6620BRAND: Roberts Edible Craft
(HA6620)
| SKU | HA6620 |
| Barcode # | 9311589103213 |
| Brand | Roberts Edible Craft |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000153000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SFD2119112RE
Ribbon Satin Merry Xmas Trees & Gingerbread Red (1
$9.50
SKU: IN382201-I
Bakels Fruit Cake Mix 15kg *Special Order
$145.00
SKU: IN382151-I
Bakels Light Fruit Cake Mix 15kg *Special Order
$162.00
SKU: SFD2119115WH
Ribbon Satin Merry Christmas Mistletoe Red White (
$8.50
SKU: FL2105
Cupcake Wrapper Pearl Green Christmas (12)
$4.46
SKU: SFD2119115RE
Ribbon Satin Merry Christmas Mistletoe White Red (
$8.50
SKU: SFD2119112PI
Ribbon Satin Merry Xmas Trees & Gingerbread Pink
$9.50
SKU: BG-PC500GR
Standard #550 Green Foil Baking Cup (50pk)
$3.75