Buttercream Comb CURVES10 Inch
SKU: CC558932BRAND: Cake Craft Australia
Cakecraft Buttercream Comb 10"
Stainless Steel
Two Patterns (one per side)
(CC558932)
| SKU | CC558932 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: HA7014
Cutter S/Steel Daisy Everlasting large (Ea)
$3.78
SKU: CC558925
Buttercream Comb COLONIAL 10 Inch
$16.45
SKU: CC558918
Buttercream Comb PLEATS 10 Inch
$16.45
More From This Category
SKU: LO-LSS20
Loyal Bench Scraper 20x5CM
$27.50
SKU: HA6034
Loyal Rect Scraper Leveller 138 x 98mm Ea
$1.35
SKU: CC5598895
Buttercream Comb THICK STRIPES 10 Inch
$16.45
SKU: LO-LSS1446
Loyal Triangle Comb Metal Scraper
$2.95
SKU: SCC-101519
Buttercream Comb STRAIGHT EDGE 6 Inch
$15.40
SKU: BG-GGS230
Ganache Super Scraper - 230 x 80mm LARGE
$15.50
SKU: LO-LS3715
Scraper Cutter with Curved Handle
$5.75
SKU: SP-SCRLGE
Sprinks Icing Scraper - 230 x 80mm LARGE
$15.50