Loyal Bench Scraper 18x10CM
SKU: LO-LSS18BRAND: Loyal Bakeware
STAINLESS STEEL BENCH SCRAPER
Description
- Stainless steel
- Plastic handle
- Multiple uses
- Evenly spread chocolate
- Easy to work with 'sticky' dough
(LO-LSS18)
| SKU | LO-LSS18 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000540000m3 |
| Unit Of Measure | Tub |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA6034
Loyal Rect Scraper Leveller 138 x 98mm Ea
$1.35
SKU: HA6035
Loyal Scraper Leveller Edge/Grip 220 x 130mm Ea
$3.25
SKU: BG-GGS230
Ganache Super Scraper - 230 x 80mm LARGE
$15.50
SKU: CC558932
Buttercream Comb CURVES10 Inch
$16.45
SKU: LS3406
Scraper Semicircular 15cm Stainless Steel
$5.85
SKU: LO-LSS1446
Loyal Triangle Comb Metal Scraper
$2.95
SKU: LO-LS3420
Sharp Edge Scraper Set - 2pc
$15.20
SKU: CC558901
Buttercream Comb THIN STRIPES 10 Inch
$16.45