Buttercream Comb PLEATS 10 Inch
SKU: CC558918BRAND: Cake Craft Australia
Cakecraft Buttercream Comb 10"
Stainless Steel
Two Patterns (one per side)
(CC558918)
| SKU | CC558918 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA6034
Loyal Rect Scraper Leveller 138 x 98mm Ea
$1.35
SKU: LO-LS3420
Sharp Edge Scraper Set - 2pc
$15.20
SKU: CC558932
Buttercream Comb CURVES10 Inch
$16.45
SKU: LS3408
Scraper Long Edge 28cm Stainless Steel
$12.35
SKU: SCC-101489
Buttercream Comb FLOWER POT 6 Inch
$15.40
SKU: LS3406
Scraper Semicircular 15cm Stainless Steel
$5.85
SKU: HA6035
Loyal Scraper Leveller Edge/Grip 220 x 130mm Ea
$3.25
SKU: LO-LSS20
Loyal Bench Scraper 20x5CM
$27.50