Buttercream Comb THIN STRIPES 10 Inch
SKU: CC558901BRAND: Cake Craft Australia
Cakecraft Buttercream Comb 10"
Stainless Steel
Two Patterns (one per side)
(CC558901)
| SKU | CC558901 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LS3406
Scraper Semicircular 15cm Stainless Steel
$5.85
SKU: HA6034
Loyal Rect Scraper Leveller 138 x 98mm Ea
$1.35
SKU: CC558925
Buttercream Comb COLONIAL 10 Inch
$16.45
SKU: SCC-101519
Buttercream Comb STRAIGHT EDGE 6 Inch
$15.40
SKU: SP-SCRXLG
Sprinks Icing Scraper - 300 x 80mm XTRA LARGE
$19.95
SKU: LO-LSS20
Loyal Bench Scraper 20x5CM
$27.50
SKU: BG-GGS230
Ganache Super Scraper - 230 x 80mm LARGE
$15.50
SKU: CC558918
Buttercream Comb PLEATS 10 Inch
$16.45