Hand Towel Roll 1 layer Virgin White 30gsm 16 /Cts
SKU: SFD-HTRBRAND: Lemon Tree
(SFD-HTR)
| SKU | SFD-HTR |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.005832000m3 |
| Unit Of Measure | 1kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: DC-ZENBO02
ZEN Bowl BLACK 460ml (50)
$37.80
SKU: SBB10
Pre Cut Silicon Paper 10" Round Bulk ( 1000Pcs)
$130.00
SKU: CT4R04
LOYAL/ MONDO 4" DEEP Cake Tin 4" Round
$9.25
SKU: HFCP-500G
HIGH FAT COCOA POWDER | 500G
$28.50
SKU: DJB-LGE
Dowel Joining Bracket (5pc)
$1.95
SKU: CBCT255
Catering Tray #1 With Lid
SKU: KSCE0043
Katy Sue WINGS Silicone Mould
$19.95
SKU: CT4R05
LOYAL Elite 4" DEEP Cake Tin 5" Round
$10.75