Colour Mill GLITZ Blend Edible GOLD 10ml
SKU: CMG10GLDBRAND: Colour Mill
Add some bling to your baking with Colour Mill Gold Glitz Blend!
Combining the richness of gold with a hint of warmth and vitality, it is the perfect shade to add a piece of pizzazz to your creations, bringing your sweets to the next level with its shimmery finish.
Bring a little bling to your baking with Colour Mill's gem in a jar, Glitz Blend. Designed to add that extra dazzle and delight to cupcakes, cookies, cakes and more. Made from food-safe ingredients, Glitz Blend guarantees your bakes will be a feast for the eyes and taste buds. So go ahead, sprinkle that sparkle!
(CMG10GLD)
| SKU | CMG10GLD |
| Barcode # | 9359940004397 |
| Brand | Colour Mill |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3041H
Cachous 4mm Silver Hangsell (50g)
$3.75
More From This Category
SKU: V-CHC-DCC-2.5
Premium DARK CHOC Compound Coins 2.5kg
$42.40
SKU: BG-WHBL435
Bloom Baking Cup WHITE (24pk)
$4.45
SKU: SP-RAINBOW
HUNDREDS OF RAINBOWS Handcut Toppers 55g
$9.75
SKU: KSCA0054
Katy Sue MINIATURE CHRISTMAS TREES
$16.95
sale
SKU: HN-5MM-BORDX
5mm Cachous BOURDEAUX RED 1kg Hatziyiannakis
$22.00 WAS $44.00
SKU: CB10-WS10
MDF Board 10mm White Square 10"
$3.95
SKU: CT3HLF
LOYAL Elite Anodised cake Tin Half Slab 12x16x3"
$42.75