Bling Diamante 11.5cm Mr & Mrs
SKU: ONDMRSBRAND: Lemon Tree
Approx 13cm Wide x 8.5cm High
(ONDMRS)
| SKU | ONDMRS |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: OR1011
Ornament Dbl Heart/Arrow Gold (Pk 12)
$6.84
SKU: FL2070
Cupcake Wrapper Black Fence (12)
$4.46
SKU: WBP02012
Gift Box Butterfly & Flower Purple(10)
$4.46
SKU: FL2040
Cupcake Wrapper Pearl Pink Hearts (12)
$4.46
SKU: FL2035
Cupcake Wrapper Pearl Red Hearts (12)
$4.46
SKU: PA-C1218CLR
Clear Cake Box 12.5x12.5x18" High
$10.95
SKU: ONDCONGR
Bling Diamante 3cm Congratulations
$15.95
SKU: FL2010
Cupcake Wrapper Pearl Pink Filigree (12)
$4.46