4 Hole Cupcake Box 170x170x80mm Std WHITE
SKU: CCBOX4BRAND: Statewide Food Distributors
Order as Singles or Cartons of 100
170mm x 170mm x 80mm H
60mm cupcake holes
White 400g Milkboard
(CCBOX4)
| SKU | CCBOX4 |
| Barcode # | 9341625003955 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.003m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000232200m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3091
Sprinkles Rainbow Sticks - 1.5kg Box
$11.95
SKU: CB4-WR09
4mm MDF Board White Round 09"
$2.10
SKU: CB4-WR11
4mm MDF Board White Round 11"
$2.75
SKU: 09OT611
MEDLEY SPRINKLES - WHITE 65G
$4.50
SKU: CCBOX12-P
12 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $1.35
SKU: CCBOX24-P
24 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $3.50
SKU: CCBOX6-P
6 Hole Cupcake Box WHITE Select Insert (ea)
From $0.90
SKU: B084-500UM-WA
PE Milkboard WA Style 8x8x4 Cake Box (100)
$51.00
More From This Category
SKU: BCR01612H
Mini Baking Case Rectangular - Hangsell 25 Pack
$6.95
SKU: CON-4019
8 Hole 65mm Insert for 10x10" Box (100)
$46.05
SKU: CCBOX2-LG
2 Hole Cupcake Box 180x100x100mm Large WHITE
SKU: CCBOX1-10C
1 Hole Cupcake Box CLEAR 10cm - Silver Insert (50)
$61.25CLICK for Bulk Pricing