Crystal Glitter Turquoise by Rainbow Dust
SKU: GL1740BRAND: Rainbow Dust Colours
(GL1740)
| SKU | GL1740 |
| Barcode # | 5060197932084 |
| Brand | Rainbow Dust Colours |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CMA20MST
Colour Mill Aqua Mustard 20ml
$5.95
SKU: CMA20TEL
Colour Mill Aqua Teal 20ml
$5.95
SKU: CMA20RAS
Colour Mill Aqua Raspberry 20ml
$5.95