Graphite Orange Glitter by Rainbow Dust
SKU: GL1640BRAND: Rainbow Dust Colours
A small collection of deep strong colours with bright sparkling highlights
(GL1640)
| SKU | GL1640 |
| Barcode # | 5060197932183 |
| Brand | Rainbow Dust Colours |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CBC3-SS09
3mm Cake Board Std 09" Square Silver (50)
$24.10
SKU: PA-W141416E
Cake Box Tall 14x14x16" Front Window E-Flute Board
SKU: CCBOX12-P
12 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $1.35
More From This Category
SKU: GL1280
Jewel Golden Orange Glitter by Rainbow Dust
$5.20
SKU: GL1100
Jewel Lush Lime Glitter by Rainbow Dust
$5.20
SKU: GL1530
Stardust Glitter Yellow
$5.25
SKU: GL1740
Crystal Glitter Turquoise by Rainbow Dust
$5.25
SKU: GL1500
Stardust Glitter Bubblegum
$5.25
SKU: GL1630
Graphite Halloween Glitter by Rainbow Dust
$5.25
SKU: GL1760
Crystal Glitter Sherbert Lime by Rainbow Dust
$5.25
SKU: GL1750
Crystal Glitter Sherbert Lemon by Rainbow Dust
$5.25