Sprinks GLAM ROCK Sprinkles - 500g
SKU: BG-SPGLAMR500BRAND: Sprinks
500g GLAM ROCK Sprinkles - by Sprinks
Sprinks brings you a creative range of sprinkles, cachous and other sugar decorations to brighten your baking.
Contemporary packaging presents the sprinkles in an eye catching way.
(BG-SPGLAMR500)
| SKU | BG-SPGLAMR500 |
| Brand | Sprinks |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SP-3542
Sweetapolita Wanderlust Sprinkle Medley Deluxe 100
$11.99
SKU: SP-1278
Sweetapolita Pep Talk Vegan Sprinkle Medley 90g
$10.00
SKU: 09OT615
MEDLEY SPRINKLES - PASTEL BLUE 65G
$4.50
SKU: S66Wiggles
Roberts Wiggles Inspired Sprinkle Mix
$4.50
SKU: 09OT611
MEDLEY SPRINKLES - WHITE 65G
$4.50
SKU: SP-3222
Sweetapolita Frosted Sprinkle Medley Deluxe 100g
$11.99
SKU: S66Under
Roberts Under the Sea Sprinkle Mix 80g
$5.50
SKU: BG-SP-MIXNUM
Sprinks MIXED NUMBER Sprinkles 55g
$4.95