Bling Pastel Sequin Mix - 1kg
SKU: K-09OT541BRAND: Over The Top
BLING Pastel Sequins - 1kg
Diameter approx 4.5mm
Luxury decorations for cakes and cupcakes
(K-09OT541)
| SKU | K-09OT541 |
| Barcode # | 9342856011245 |
| Brand | Over The Top |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.001840000m3 |
| Unit Of Measure | 1kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3258
Rose Pink Whirl Med 2.2cm (Bx 150)
$35.40
SKU: ED3256
Flower Frangipani Petite 25mm Pink (Box 66)
$26.00
SKU: CC3040
Diamond Lustre 10ml Green Extreme
SKU: CK2002
Cake Kit Cricket Sport (Ea)
$10.25
SKU: AI27983-1
8mm SHINY BLACK Cachous 1kg by Amarischia
$30.90
SKU: D-CS315WBL
White/Blue Ribbon Set of 3 Tall Cake Stand
$95.00
SKU: CM-5908
Chefmaster White Liqua-Gel 453g
$23.35CLICK for Bulk Pricing
SKU: CBC2-SR09
2mm Cake Board 09" Silver Round (50)
$20.00CLICK for Bulk Pricing
More From This Category
SKU: EDA5105
Icing Eyes 9.5mm (Box 1000)
$29.70
SKU: 09OT548
Bling GALAXY MIX- 1kg
$19.80
SKU: K-09OT538
Bling Bright Sequin Mix - 1kg
$19.80
SKU: 09OT547
Bling CIRCUS MIX- 1kg
$19.80
SKU: K-09OT540
Bling Pastel Confetti Mix - 1kg
$19.80
SKU: 09OT594
Edible Bling X- Mas Mix Bento Box 120G
$9.50
SKU: 09OT590
Edible Bling Metallic Bento Box Gold & Silver Spri
$13.20
SKU: 09OT544
Bling UNICORN MIX- 1kg
$19.80