MEDLEY SPRINKLES - RED 65G
SKU: 09OT617BRAND: Over The Top
Edible Bling 65G
Add a touch of Bling to your Creation
100% Edible
Allegen Free
Avilable in 13 Differant vibrant Lovable Colours
Made in China
(09OT617)
| SKU | 09OT617 |
| Brand | Over The Top |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.025m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.025m |
| Shipping Cubic | 0.000006000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: 09OT618
MEDLEY SPRINKLES - ORANGE 65G
$4.50
SKU: BG-SP-PPROD
Sprinks Pearl Pink Rods 75g
$5.95
SKU: RE-TOFF
Roberts TOFFEE APPLE Sprinkle Mix 80g
$4.95
SKU: SP-3319
Sweetapolita Cocktail Lounge Sprinkle Medley Delux
$11.99
SKU: SP-3576
Sweetapolita Sunday Best Sprinkle Medley Deluxe 10
$11.99
SKU: BG-SP-AROD1
Sprinks AQUA Rods 75g
$5.95
SKU: S66Harry
Roberts Harry Potter Inspired Sprinkle Mix 80g
$4.50
SKU: SP-RAINBOW
HUNDREDS OF RAINBOWS Handcut Toppers 55g
$9.75