Sprinkles Yellow Sticks 50g Hangsell
SKU: ED3096HBRAND: Lemon Tree
Sprinkles Yellow Sticks 50g
Sprinkles are cylinder shaped cake toppings and are available in various colours
Ingredients: Sugar, Vegetable fat Emulsifiers (492,322-Soya Lecethin 20ppm), Glucose (from wheat), Water, Permitted Colours
Allergens: This product is manufactured in a facility that handles other products and therefore may contain traces of peanuts and tree nuts.
Made in Australia from Imported and Local ingredients by Fresh Food Industries
(ED3096H)
| SKU | ED3096H |
| Barcode # | 9341625001531 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000040000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: SP-8991
Sweetapolita Sunshine Dreams Mini Assorted Sprinkl
$15.95
SKU: S66Paw
Roberts Paw Patrol Sprinkle Mix 80g
$5.50
SKU: S66Super
Roberts Super Hero Sprinkle Mix 80g
$5.50
More From This Category
SKU: RE-NPMAGIC
Roberts MAGIC PARTY Sprinkle Mix 80g
$4.95
SKU: ED3097H
Sprinkles Mauve Sticks 50g
$2.95
SKU: BG-SP-SGOL4
Sprinks Metallic Gold Jimmies 1mm - 85g
$6.75
SKU: BG-SP-RABBIT
Sprinks Pastel Easter Bunnies Mix 60g
$8.20
SKU: ED3095H
Sprinkles Chocolate Coloured Sticks 50g Hangsell
$2.95
SKU: BG-SP-PAROD
Sprinks Matt PASTEL Rods 70g
$5.95
SKU: S66Mermaid
Roberts Mermaid Sprinkle Mix 80g
$5.50
SKU: RE-TOFF
Roberts TOFFEE APPLE Sprinkle Mix 80g
$4.95