Flower 5 petal Blue Small 2cm (Box 200)
SKU: ED3214BRAND: SFD Sugar Decorations
Cute Blue 5 Petal Flowers made with royal icing, perfect for the top of your cupcakes.
Sold in boxes of 200.
(ED3214)
| SKU | ED3214 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4200kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002880000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: RR026
Rose Buds - Vintage Rose 50g
$16.90
More From This Category
SKU: ED3123H
Blossom 2cm Yellow Hangsell (12pk)
$3.95
SKU: ED3123
Blossom 2cm Yellow (Bx 200)
$27.15
SKU: ED3124H
Blossom 2cm Red Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3122
Blossom 2cm Mauve (Bx 200)
$27.15
SKU: ED3211
Flower 5 petal Assorted Sm 2cm (Box 200)
$48.71
SKU: ED3102
Flower 5 Petal Baby Blue 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3100
Flower 5 Petal Baby Red 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3105
Flower 5 Petal Baby Pink 1cm (150)
$30.00