Flower 5 petal Assorted Sm 2cm (Box 200)
SKU: ED3211BRAND: SFD Sugar Decorations
Cute 5 Petal Flowers in an assortment of colours, the colours included are white, pink, yellow, blue, red and purple, made with royal icing.
Sold in boxes of 200.
(ED3211)
| SKU | ED3211 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.3400kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.001024000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3218
Flower 5 petal White Small 2cm (Box 200)
$47.50
SKU: ED3231
Flower 5 Petal WHITE Medium 2.5cm Box 150
$39.50
SKU: ED3126
Blossom 2cm Assorted (Bx 200)
$23.50
More From This Category
SKU: ED3124H
Blossom 2cm Red Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3213
Flower 5 petal Pink 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3256
Flower Frangipani Petite 25mm Pink (Box 66)
$26.00
SKU: ED3120
Blossom 2cm Pink (Box 200)
$27.15
SKU: ED3100
Flower 5 Petal Baby Red 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3121H
Blossom 2cm White Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3122
Blossom 2cm Mauve (Bx 200)
$27.15
SKU: ED3254
Flower Frangipani Petite 25mm Lemon (Box 66)
$30.80