Loyal 140mm Cream Horn Mould Stainless Steel
SKU: LO-LP45635BRAND: Loyal Bakeware
LOYAL 140mm Cream Horn Mould
Stainless Steel
35mm Diameter x 140mm on longest side
Straight End
(LO-LP45635)
| SKU | LO-LP45635 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000240000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LP0341RP
Loyal Rolling Pin with Guides 23cm
$9.95
SKU: EA-10HOLEP
Paint Palette 10 Hole - Sweet Sticks
$3.80
SKU: LO-SB200192
Syrup Soaking Bottle 1 litre - Scneider
$21.95
SKU: CK-2349
CK Small Lustre Dust Spray Pump
$5.95
SKU: LP0139RP
Loyal Rolling Pin with Guides 50cm
$28.95
SKU: LP53500
Loyal Cake Saw Leveller Stainless Steel Heavy Duty
$385.00
SKU: CCSCCFCL-HO5P
Cake Craft Handheld Steamer Pink
$40.85
SKU: EA-SBRUSH2
Sponge Brush - 2 pack
$3.85